Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Muzyka z filmu Thor: Mroczny Świat

Thor: Mroczny Świat to kontynuacja hitu z 2011 roku. W pierwszej części młody bóg zostaje zesłany na ziemię, której jak się wkrótce okazuje musi bronić przed członkiem swej rodziny - mrocznym Lokim. Kontynuacja tego projektu z pewnością jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji roku 2013. W rozwinięciu wpisu, jak zwykle informacje o muzyce z filmu Thor 2. 

Na dzień dzisiejszy, nie ma ścisłych informacji na temat muzyki do filmu. Początkowo planowano współpracę z twórcą soundtracku do pierwszej części Patrickiem Doyle jednak od tego pomysłu odstąpiono. Drugą opcją miał być Carter Burwell, lecz jego wizja różniła się, od tej przedstawianej przez producentów. Ostatecznie rolę twórcy soundtracku Thor: The Dark World obrano Briana Tylera, który tworzył między innymi utwory do Iron Man 3.

Link do pełnego soundtracku:

http://www.youtube.com/watch?v=yLDrMmOz_0Q


Źródło grafiki: en.wikipedia.org

joomla template gratuitjoomla free templates
2014  Muzyka z filmu   globbersthemes joomla template